Konfor, estetik ve güven…

Zamanında Teslimat

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat….

Güven ve Kalite

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat….

Teknolojik Altyapı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna elit, aliquam erat volutpat….

Herşey Mümkün

Hayat Amacı

Hep daha iyisine…

Her Zaman Yeni Ufuklara Pencere Açıyoruz.

Üretiminin önemli bir kısmını birçok ülkeye ihraç eden firmamız, MİMARİ CAM SEKTÖRÜNDE güncel trendleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sektör liderliğini hedeflemektedir.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELE

Hakkımızda

1952 yılında Camcı Çağatay tarafından Isparta’da kurulmuştur. İlk yıllarında perakende cam alım ve satım yapan şirketimiz, 1965 yılında “Türkiye Şişe Cam” fabrikalarının bayiliğini alarak hacmini büyütmüş, 2001 yılında Isparta Organize Sanayi Bölgesinde 16.000 m² arsa üzerine 12.000 m² kapalı alanda üretim tesisini faaliyete geçirip…

DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Türkiye’nin 81 Iline Hizmet Veriyoruz…

Her ilin kendine özgü dinamikleri, ekonomik yapısı ve kültürel özellikleri vardır. Biz, bu farklılıkları göz önünde bulundurarak her ildeki yerel ihtiyaçları belirlemek ve onlara uygun hizmet modelleri geliştirmek için çalışıyoruz. Bu sayede, Türkiye’nin dört bir yanındaki vatandaşlara daha etkili ve kişiye özel hizmetler sunuyoruz.

BİZİMLE İLETİŞİM KURUN

Ürün Yelpazemin

Fabrikamıza hammadde olarak gelip hayatı kolaylaştıran cam çeşitlerine dönüşen ürün çeşitlerimiz…

Temperli Cam

Temperli cam, bir tür güvenlik camıdır. Orijinal camın, mukavemetini arttırmak için termal olarak işlenir…

DETAYLI BİLGİ

Lamine Cam

İki veya daha fazla plaka camın, PVB denen özel bir tabaka yardımıyla, ısı ve basınç altında preslenmesiyle oluşur…

DETAYLI BİLGİ

Çift Cam

İki veya üç pencere camının ısı transferini azaltmak maksadıyla birbirlerinden vakum veya gaz ile doldurulmuş…

DETAYLI BİLGİ

Satine Cam

Asit ile aşındırma işlemi yapılarak elde edilen satina cam, yüksek ışık geçirgenliği sağlarken aynı zamanda…

DETAYLI BİLGİ

Reflekte Cam

Işığın kuvvetli olduğu taraftan diğer tarafın görünmesini engelleyerek cephede bütünlük sağlayan ve yapılara renk verirken güneşin ısıtıcı ışınlarının girmesini engelleyerek…

DETAYLI BİLGİ

Renkli Düz Cam

Cam hamuruna renk verici metal oksit veya element eklenerek üretilen camlardır. Yeşil, füme, bronz ve mavi renkleri mevcuttur. Bu renkler sayesinde binalarda solar kontrolü…

DETAYLI BİLGİ

Duşakabin Cam

Duşakabin camı olarak da kullanılabilen temperli cam, güvenlik camı olarak da bilinir. Temperleme işleminden sonra kesme, taşlama ve talaş kaldırma işlemleri yapılır…

DETAYLI BİLGİ

Cam Balkon Camı

8 mm veya 10 mm kalınlığındaki temperli camlardan üretilen cam balkon sistemi diğer balkon kapama modellerine göre 5 kat daha dayanıklı yapıya sahiptir.

DETAYLI BİLGİ

Parlayan Cam, yüksek üretim kapasitesi ile hayatınızı kolaylaştırır.